کیف چرم چرم طبیعی ویژه تبلیغات سال نو

هدایای تجاری چقدر در کمک به برجسته شدن برندها و تعامل با مخاطبان خود موثر هستند؟

چرا باید یک کیف را برای ایده بازاریابی خود انتخاب کنید؟

نمی توان ادعا کرد که کیف های تبلیغاتی یک هدیه فوق العاده هستند و بدون شک آگاهی از کسب و کار شما را افزایش می دهند. کیف های چاپی یک انتخاب محبوب هم برای مشاغل و هم برای مشتریان هستند، مطمئناً شاهد افزایش سود کسب و کار خود خواهید بود. با استفاده از روش‌های چاپ روی صفحه و چاپ دیجیتال برای برند سازی تمام رنگی و پیام‌های شخصی، انتخاب گسترده‌ای از انواع کیف داریم. از کیسه های حمل و نقل، کیسه های نخی، کیسه های کاغذی بازیافتی، کیسه های حامل، کیسه های پلاستیکی، کیسه های اسناد، کیسه های بوم ، کیسه های خرید دائمی/قابل استفاده مجدد ، کیف کفش/چکمه ، کیف حمل، کیف ورزشی ، کیف لپ تاپ، کیف تبلت ، کیف ، کیف ، کوله پشتی ، کیف های بند کشی، کیف های جوت ، کیف های  مسافرتی و موارد دیگر. ما یک کیف تبلیغاتی عالی برای هر کسب و کاری داریم! اگر یک رویداد یا کمپین بازاریابی دارید، کیف های تبلیغاتی می توانند راه حل عالی باشند. به عنوان مثال، کیف‌های خنک‌کننده تبلیغاتی برای رویدادهای تابستانی مناسب هستند، کیف‌های لپ‌تاپ مارک‌دار برای کارمندان اداری ایده‌آل هستند و کیف‌های حمل‌ونقل مارک دار برای هدیه رایگان در همایش‌ها و نمایشگاه‌ها عالی هستند. ما همچنین طیف گسترده ای از کیف های سازگار با محیط زیست و ساخت پایدار داریم. طیف کامل کیف های تبلیغاتی ما را مرور کنید. ما مطمئن هستیم که یکی را داریم که با نیازهای تجاری شما در انگلستان مطابقت دارد.

انواع کیف همراه چاپ لوگوی تبلیغاتی تحویل سریع

سریع نیاز دارید؟ 4 کیف محبوب با تحویل سریع 3 روزه عبارتند از:
  • خریدار بزرگ
  • خریدار پنبه 5 اونس رنگی
  • کیف بند کشی
  • خریدار بازار
مهم نیست چه نوع کیفی را برای تبلیغ کسب و کار خود انتخاب می کنید، گیرندگان جدید مطمئناً روزانه از آن استفاده می کنند، چه لباس های اضافی را به باشگاه حمل کنند، چه کتاب های مدرسه یا خرید خواربار از مغازه ها. اهداف عملی زیادی برای کیسه ها وجود دارد. شما واقعا نمی توانید اشتباه کنید

کیف های شرکتی تمام رنگی با کیفیت بالا

یکی دیگر از ویژگی های عالی کیف های تبلیغاتی دیجی کاردو این است که می توان آنها را با آثار هنری خود شخصی سازی کرد. به این ترتیب، طراحی منحصر به فرد کیف شما می تواند به طور دقیق تجارت شما را منعکس کند و در عین حال برای مشتری جذاب باشد. کیف های مارک دار با آرم و آثار هنری شما راهی بسیار موثر و آسان برای جلب توجه شرکت شما هستند. کمی وقت بگذارید و به این فکر کنید که دقیقاً چه کسی می خواهید هدیه بدهید در همان حال به کسب و کار خود نیز توجه کنید. به این ترتیب نوع کیفی را انتخاب خواهید کرد که برای افراد مناسب جذاب باشد. به عنوان مثال، اگر جمعیت اصلی شرکت شما کارمندان اداری هستند، باید به کیف های اسناد مارک دار یا کیف های لپ تاپ تبلیغاتی ما نگاه کنید. از سوی دیگر، اگر ایده بازاریابی خود را متوجه کودکان مدرسه‌ای و والدین آنها می‌کنید، می‌خواهید کیف‌های مدرسه مارک دار یا کیف‌های بند کشی چاپ شده ما را در نظر بگیرید. اگر می خواهید همه افراد پیر و جوان را جذب کنید، ما کیف های دوختی پارچه ای را پیشنهاد می کنیم. آنها برای حمل هر چیزی از مواد غذایی گرفته تا کتاب های کتابخانه عالی هستند. می توانید مطمئن باشید که مشتریان شما بارها و بارها از آنها استفاده خواهند کرد. کیف‌های مارک دار در طیف وسیعی از اندازه‌ها، سبک‌ها و رنگ‌ها عرضه می‌شوند.

کیسه های محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست

اگر کسب و کار شما می خواهد در جهت حفظ محیط زیست کار کند، ما می توانیم کمک کنیم! ما مجموعه ای عالی از کیف های سازگار با محیط زیست داریم. همه ساک های خرید سازگار با محیط زیست ما از مواد بازیافتی یا مسئولانه تهیه شده اند. محصولات سازگار با محیط زیست نه تنها انتخاب مسئولانه هستند، بلکه می توانند راهی برای نشان دادن اینکه به آنها و دنیای ما به مشتریان خود اهمیت می دهید نیز باشند. تحقیقات نشان داده است که دو سوم کارمندان ترجیح می دهند برای یک تجارت با وجدان کار کنند. تنها به همین دلیل شاید ارزش آن را داشته باشد که محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست را در نظر بگیرید. ما چندین ساک پارچه ای تبلیغاتی دوستدار محیط زیست برای انتخاب شما داریم. مواد شامل ترکیبی از پنبه بازیافتی و بطری های پلاستیکی است. کیسه های خرید مارک دار قابل استفاده مجدد ایده ای فوق العاده برای رویداد بعدی شما هستند. طیف گسترده ای از کیسه های دوستدار محیط زیست ما را مرور کنید. اگر سوالی دارید با یکی از اعضای تیم حرفه ای ما تماس بگیرید.

ساک های خرید پارچه ای لوگو دار سفارشی کم هزینه

برای آن دسته از صاحبان مشاغلی که در نمایشگاه غرفه دارند یا کسانی مغازه دارند، می توانید از ساک های خرید حمل مارک دار استفاده کنید. پس از یک فروش و معامله، آن ساک را تحویل مشتری بدهید. لمس ساک خرید با چاپ لوگوی شما از سوی مشتری یعنی پایان کامل است! مشتریان شما می‌توانند اقلام خود را در کیف حمل‌کننده با مارک لوگوی شما حمل کنند. ما انواع کیف های حامل مارک دار با ارزش را برای انتخاب داریم که از جمله آنها می توان به کیسه های حامل پلی اتیلن قوطی شکر و کیف پایه کشی اشاره کرد. طیف گسترده ای از کیف های حمل چاپی ما را مرور کنید و مطمئن شوید که کیفی را پیدا خواهید کرد که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد. در حالی که در حال انجام آن هستید، به تمام کیف‌های شگفت‌انگیز دیگری که حمل می‌کنیم نگاهی بیندازید، از جمله کیف‌های خرید، کیف‌های بند کشی، کوله‌پشتی، و کیف‌های مسافرتی و تجاری!

سوالات متداول کیف

 

مزایای کیف به عنوان کالا چیست؟

کیف های مارک دار که با لوگوی شرکت شما چاپ شده اند راهی بسیار موثر برای ارتقای آگاهی از برند ارائه می دهند. کیف های مارک عملی و بسیار قابل مشاهده هستند و آنها را به یک محصول هدیه عالی تبدیل می کند. فرقی نمی‌کند کیف‌های مارک دار، کیف‌های حامل چاپ شده یا کیف‌های بند کشی با لوگوی خود را انتخاب کنید، گزینه‌هایی برای مطابقت با نیازها و نیازهای هر کسب‌وکاری وجود دارد. کیف های تبلیغاتی برای ارائه به مشتریان در پایان تراکنش یا به عنوان هدیه در کنفرانس ها، نمایشگاه ها یا رویدادها عالی هستند. مقرون به صرفه، سبک وزن و بسیار قابل مشاهده است که یک کیف مارک دار را به کالایی عالی برای دادن به مشتریان و مشتریان بالقوه تبدیل می کند. و این همه ماجرا نیست! ما کیف های سفارشی متناسب با هر مشتری و هر شرکتی داریم، از جمله کیف های ورزشی شخصی، کیسه های خرید تاشو، کیف های لپ تاپ مارک دار… این لیست ادامه دارد و ادامه دارد!

کجا می توانم از کیسه ای با لوگوی خود برای اهداف بازاریابی استفاده کنم؟

کیسه های مارک دار را می توان در چندین عملکرد توزیع کرد و برای اهداف بی پایان از جمله:
  • هدایای تبلیغاتی در همایش ها، نمایشگاه ها و سمینار ها
  • به عنوان ساک های هدیه برای هدیه دادن به مشتری ارزشمند
  • در پایان خرید فروشگاهی با مشتریان
  • به عنوان جایزه در طول یک رویداد
  • کیف های خوب برای ارائه در رویدادها، نمایش های جوایز، کنفرانس ها، راه اندازی مطبوعات و موارد دیگر
هنگامی که کیف‌های تبلیغاتی خود را تحویل دادید، مشتریان شما می‌توانند از آن‌ها برای هر چند مورد از جمله حمل مواد غذایی، حمل وسایل باشگاه، حمل و نقل وسایل ضروری یا حتی حمل کتاب‌های کتابخانه‌شان استفاده کنند!

برای ساخت کیف هایتان از چه موادی استفاده می کنید؟

کیف های ما از انواع مواد مختلف ساخته شده اند. صفحه محصول ما را بررسی کنید تا متوجه شوید که هر کیسه دقیقا از چه چیزی ساخته شده است. رایج ترین مواد برای کیف های ما شامل جوت، پلی پروپیلن و پنبه طبیعی است. بسیاری از کیسه های ما از مواد بازیافتی یا عناصر قابل بازیافت ساخته شده اند.

چه رنگ هایی برای کیف ها موجود است؟

ما چندین رنگ برای انتخاب داریم. تمام سایه های موجود را می توانید در صفحه محصول ما در زیر  رنگ ها مشاهده کنید.

آیا کیف های سازگار با محیط زیست در دسترس دارید؟

ما به طیف گسترده ای از کیف های سازگار با محیط زیست و سایر اقلام دوستدار محیط زیست که در دسترس مشتریان خود قرار داده ایم، افتخار می کنیم. بسیاری از کیسه های ما با مواد بازیافتی ساخته شده اند. ما بیش از 100 نوع کیف چاپ شده سازگار با محیط زیست را برای انتخاب شما در دسترس داریم. اینها شامل کیسه‌هایی است که از مواد بازیافتی ساخته شده‌اند و کیسه‌هایی که می‌توانند با مسئولیت‌پذیری در زمانی که دیگر مورد نیاز نیستند، بازیافت شوند. اگر می‌خواهید مجموعه کامل کیف‌های سازگار با محیط زیست را ببینید، کافی است روی «دوستانه محیط‌زیست» در نوار کناری کلیک کنید. با دادن این کیف های عالی نشان دهید که کسب و کار شما به محیط زیست اهمیت می دهد! کیسه های قابل استفاده مجدد به طبیعت خود به سبز نگه داشتن محیط کمک می کنند. آنها به کاهش نیاز به کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف و ظروف دور ریختنی کمک می کنند. استفاده از کیف در کمپین تبلیغاتی می تواند به مشتریان خود نشان دهد که شرکتی مسئولیت پذیر هستید.

آیا می توانم چیزی بیش از لوگوی خود روی کیفم چاپ کنم؟

بله، چاپ یک قطعه هنری دقیق روی کیف های تبلیغاتی شما آسان است. هنر و لوگویی که روی کیف های خود چاپ کرده اید کاملاً به شما بستگی دارد، پس از آن لذت ببرید! اگر سوالی دارید یا فقط به کمی راهنمایی نیاز دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

آیا می توانم هنگام چاپ روی کیف، اثر هنری خود را به صورت تمام رنگی چاپ کنم؟

برخی از کیسه ها را می توان به صورت تمام رنگی چاپ کرد، و اگر مطمئن نیستید، لطفا با ما تماس بگیرید و ما می توانیم لیستی از کیسه های چاپ شده تمام رنگی را ارائه دهید.

پس هدایای تجاری در کمک به برجسته شدن برندها و تعامل با مخاطبان خود موثر هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا