فروش ویژه هدایای نمایشگاهی

فروش ویژه هدایای نمایشگاهی تحویل در اسرع وقت

هدایای برجسته تبلیغاتی

مجموعه هدایای نمایشگاهی ما

برای انتخاب هدایای ویژه نمایشگاهی به کمک نیاز دارید؟

 

کمک بخواهید

شرکت تولیدی بازرگانی دیجی کاردو ( تولیدی بازرگانی هدیه ) آمادگی خود، جهت تحویل فوری/فروش ویژه هدایای  نمایشگاهی اعلام می دارد. این مجموعه یک شرکت تجاری با برند است که در سال 1373 تأسیس شد و طیف گسترده ای بیش از 1800 محصول تبلیغاتی با کیفیت بالا و هدایای شرکتی را در مقادیر کوچک و بزرگ ارائه می دهد. ما در تهران مستقر هستیم اما کل ایران را با محصولات تحت پوشش قرار میدهیم که نشان میدهد ما برای مشتریان خود تلاش بیشتری می کنیم، فروشگاه هدایای تبلیغاتی مدرن ما آماده عرضه محصولات با حداقل سود میباشد. محدودیتی برای کالاهای تبلیغاتی ما وجود ندارد و هر روز به تنوع آن افزوده میشود بنابراین امروز برای دریافت قیمت فروش ویژه هدایای نمایشگاهی با ما تماس بگیرید.

چرا باید در نمایشگاه برای معرفی برند خود از هدایای نمایشگاهی استفاده کرد؟

شرکت‌هایی که برای تبلیغات برند شان در نمایشگاه از هدایای ویژه تنمایشگاهی برای پروژه های بازاریابی خود استفاده می‌کنند، تمایل دارند آگاهی برند/شناسایی برند مجموعه یا سازمان خود را بهبود بخشند، که در دراز مدت منجر به فروش بیشتر و بازگشت سرمایه مثبت می‌شود. این از طریق آشنایی با لوگوی سازمانی و جرقه زدن گفتگوهای در مورد فعالیت شرکت شما با اهدای هدایای نمایشگاهی، نام تجاری مجموعه شما در معرض نتایج بسیار تاثیرگذاری قرار خواهد گرفت. آمار نشان می دهد که 81٪ از مصرف کنندگان اقلام تبلیغاتی را حداقل برای یک سال نگه می دارند، به این معنی که لوگوی شما در معرض دید رایگان زیادی قرار می گیرد.
همچنین استفاده ار هدایای نمایشگاهی روشی متفاوت برای قرار گرفتن برند شما در مقابل چشمان یک مخاطب، یا هدف انتقال یک پیام بازاریابی جدید برای عرضه محصول می باشد.
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
سبد خرید
اسکرول به بالا